Biz Kimiz?

Firmamız, ilk olarak faaliyetine freelance ekibiyle Nisan 2017 tarihinde başladı. Genç ve dinamik olan ekibimiz, daima yenilikleri takip eden, gelişime açık, tasarım odaklı ve en önemlisi işini severek yapan, disiplin sahibi insanlardan oluşmaktadır.
Başarılı çalışmalarımız sonucunda, dört yıllık gelişim sürecimizin ardından ekibimizi genişletip EDU Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri adı altında ilerlemeye karar verdik.
Yaptığımız ve yapacağımız her hizmetin sadece hizmet verdiğimiz kurumu değil, bizleri de temsil ettiğinin bilincinde olan bir ekibiz. Bu sebeple hizmetlerimizden yararlanan veya yararlanacak hiçbir kurum ya da kuruluşu memnun olmayacağı bir hizmetle karşı karşıya bırakmıyoruz. İlkemiz daima kaliteli hizmetten ödün vermeden her işi hakkıyla yapıp başarıyla teslim etmek olmuştur. Bu doğrultuda çizgimizi hiç bozmadan, kendimize sürekli bir şeyler katarak ilerleyeceğiz.
Özetle; EDU Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak kaliteli, güncel, yenilikçi ve tasarım odaklı hizmetlerimizle daima yanınızda olacağız.