Web Tasarım’da önceliğimiz mobil uyumluluk!

Yaptığımız her tasarımda mobil uyumluluğu öncelik olarak kabul ediyoruz. Peki bunun sebebi nedir?

  • Türkiye’de yetişkinlerin %92’si cep telefonu kullanırken, bunların %77’si akıllı telefon kullanıyor.
  • Bu kullanıcıların 54 milyonunun telefonlarından bağlandığını biliyor muydunuz?
  • Masaüstü veya laptop kullananların %48 oranındayken, tablet kullananların %25 oranında olduğunu biliyor muydunuz?

Bu verileri sizlerle neden paylaştık? Günümüzde mobil cihazların önemini artık hepimiz anlamış durumdayız.  Hal böyleyken yapılan tasarımların her cihaza uyumlu olması için responsive yani duyarlı web siteleri tasarlanması gerekmektedir. Web siteniz; cep telefonu, tablet, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, akıllı televizyonlar vb. aklınıza gelebilecek her türlü cihazda, sorunsuz çalışabilen responsive bir tasarım içermelidir.

Özetle: Cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler üzerinde sorunsuz çalışabilen, kullanıcı dostu, kolay arayüzü ile kullanıcıları zorlamayacak responsive bir web siteniz olması gerekir. 

 

 

 
 
İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Yaptığımız tasarımları size başarılı bir şekilde teslim ettikten sonra kimseye ihtiyacınız kalmadan içerik ve formları yönetebilmeniz mümkündür. Bilgi güncelleme işlemlerinizi kendiniz yapabilir yeni sayfalar oluşturabilirsiniz. 

 
 
Güvenlik ve Yedekleme

Yedeğin yedeği mantığıyla çalışmaktayız. Nedir bu yedeğin yedeği? 

Sunucularımızda sakladığımız tüm verileri günlük olarak yedekliyoruz. Aynı zamanda sunucumuzu da günlük olarak yedekliyoruz. Böylelikle sitenizin verilerini günlük olarak iki sunucumuzda da yedeklemiş oluyor ve veri kaybını minimuma indiriyoruz.